Letáky

Snažíte se zaujmout?
S námi oslovíte širokou veřejnost.

Tisk letáků stále zůstává účinným způsobem, jak oslovit potenciální zákazníky a zvýšit povědomí o vaší firmě. Zabýváme se tiskem reklamních materiálů a jsme připraveni vám poskytnout kvalitní a profesionální služby. Tisk letáků je praktická a efektivní možnost pro získání pozornosti nového publika.
Letáky tiskneme na nejmodernějších tiskových strojích Xerox. Nebojíme se ani tisku neobvyklých formátů. Díky této technologii a odbornosti personálu dosahujeme těch nejlepších tiskových výstupů. Výsledný tisk následně zpracováváme a dokončujeme v plně automatizované knihárně a co nejdříve expedujeme rovnou k Vám. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Rozměry letáku jsou hodně variabilní. Nabízíme tisk například DL letáků, pozvánek nebo PF. K těmto druhům tiskovin nabízíme širokou nabídku obálek, různých barev a struktur, které máme skladem. Dále tiskneme skládané letáky, různé varianty a různé množství skladů. Nebojíme se vytvářet netradiční skládané letáky. Neváhejte se nám ozvat s Vaší představou.
Potřebujete připravit grafický návrh nebo poradit
s přípravou tiskových podkladů? Kontaktujte nás.

Letáky se tisknou nejlépe u nás

Pokud vás zaujala naše prezentace rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku
a osobně nebo online probereme možnosti realizace Vašeho projektu.
Napište nám!