Výšivka & potisk textilu

Jsme specialisti na zakázkovou aplikaci potisku nebo výšivek. Nabízíme velké množství textilních materiálů různých značek. Pokud potřebujete obléknout svou firmu, vytvořit trička na skupinovou akci nebo jen netradiční oděv na jakoukoliv příležitost ozvěte se nám a něco vymyslíme.

Zakázky realizujeme od jednoho kusu. Ke každé zakázce přistupujeme individuálně a doporučíme vám vždy nejvhodnější technologii s ohledem na motiv, jeho velikost, umístění, barevnost, počet kusů a materiál textilu. Pečlivě s vámi vybereme vhodný textil a zpracujeme přesnou vizualizaci dle vaší představy. Jakmile bude zakázka hotová expedujeme rovnou k vám.

Pro realizaci využíváme nejmodernější dostupné technologie jako sítotisk, transferový tisk nebo digitální potisk. Výšivky realizujeme na moderních vyšívacích strojích. Klienta detailně seznamujeme s postupem realizace a ten předem vybírá barevné kombinace. U výšivky je možnost zakázky opakovat již bez platby vyšívacího programu.

Navštivte náš eshop a vyberte si ze široké nabídky, která je v prodeji i bez potisku.

logo_eshop_b

Nabízíme velký sortiment textilních a ostatních materiálů. U nás si vybere každý. Pokud potřebujete poradit s výšivkou nebo potiskem navštivte nás na www.obrstore.cz a my vám rádi navrhneme optimální řešení. Výběr jednoduše objednáte a kurýr ho doveze až před váš dům.