Kovové odznaky originálně

Vyrobíme pro vás kovové odznaky, mince nebo medaile, které se využívají při nejrůznějších významných příležitostech. Jsme schopni zajistit výrobu buttonů, vlajek a různých praporů. Výrobek vám graficky zpracujeme a vyrobíme dle požadovaných parametrů. 

 

Kovové odznaky, mince nebo medaile se vyrábí ze slitiny kovů jako měď, mosaz, zinek a hliník. Tyto produkty jsou dále povrchově upravovány dle požadavků zákazníka. Tím docílíme neobyčejného vzhledu a dodáme výrobku potřebnou eleganci a kvalitu. Napište nám a my vám zašleme ukázkový katalog výrobků.

Mimo jiné vám i vytiskneme vlajky nebo různé textilní prezentace. K těmto výrobků dodáváme i různé stojany nebo držáky. Nabízíme i návrh a výrobu připínacích buttonů a odznaků, které se hodí na mnoho společenských akcí. Napište nám a my Vám zašleme katalog výrobků nebo se můžeme potkat na osobní schůzce.

Prezentujte se pomocí symbolů!

Pokud vás zaujala naše prezentace rádi vám zpracujeme nezávaznou cenovou nabídku a osobně nebo online probereme možnosti realizace Vašeho projektu. Kontaktní formulář